Skříně a šatny
Skříně a šatny

Skříně a šatny

Skříně nebo šatny jsou nedílnou součástí každého bytu či domu. A jak všichni dobře víme, úložného prostoru není ani při sebelepší vůli nikdy dost. Proto Vám Hülsta přináší ve svých řadách AREA, MULTIRMA II, now! flexx a now! slide jen to nejlepší, co současné šatní systémy dokáží nabídnout. V obou kategoriích máte samozřejmě na výběr jak klasické skříně, tak i dnes velmi žádané šatny.

Obývací pokoje

hülsta

Aktuálně nabízíme dvě modelové řady. Novinku - šatní systém AREA si můžete prohlédnout v novém studiu v New Living Center Praha, MULTIFORMU pak ve studiu na Vinohradech. Oba systémy se vyznačují extrémní všestranností. Rozměry se upravují dle Vašich přání, u MULTIFORMY včetně zádových a bočních zkosení. MULTIFORMA jako dokonale univerzální skříňový systém umožňuje kombinaci se všemi programy hülsty a dokáže vyhovět téměř každému stylu interiéru.

now! by hülsta

now! by hülsta

Sériově vyráběné programy now! by hülsta Vám aktuálně nabízí dvě řady, now! flexx a novinku now! slide. Obě Vám nabízejí mnoho variant uspořádání ve dvou různých standardních výškách. Byť se jedná o sériové programy, disponují všemi materiály jednotlivých řad z rodiny now! by hülsta, takže je bez problému zkombinujete s kteroukoliv jinou řadou. 

Home Style - Hülsta Studio

INDIVIDUALITA JE K NEZAPLACENÍ, my Vám pro ni necháme dostatek prostoru!

Obývací pokoje

Ložnice

Sedací soupravy

Boxspring

Skříně a šatny

Jídelny

Koupelny

Dětské pokoje

Pracovny

Předsíně