Hülsta
Hülsta

Hülsta

Přední německý výrobce bytového nábytku, firma hülsta již 77 let udává trendy v oblasti bydlení. Díky své široké nabídce uspokojí jak vyznavače posledních trendů, tak i konzervativní obdivovatele klasického designu. Její největší síla je v nadčasovosti vyráběných nábytkových programů, vysoké kvalitě nábytku a dokonalému zpracování každého detailu. Všechny programy firmy hülsta jsou stavebnicové a tak lze nábytkové sestavy a kombinace vybírat naprosto individuálně podle potřeb jednotlivých zákazníků. 

Obývací pokoje

Obývací pokoje

Obývací pokoj je vnímán jako téměř posvátné místo, kde se rodina a přátelé schází a tráví společně volné chvíle. A hülsta se Vám snaží tento prostor přizpůsobit dle Vašich přání a požadavků. Všechny modelové řady vyráběny na zakázku až na základě Vaší konkrétní objednávky. Stačí jen vybrat modelovou řadu, která Vás nejvíce zaujme, a Vaše sny se s námi začínají měnit v realitu.

Ložnice hülsta

Ložnice

hülsta Vám aktuálně nabízí osm zakázkových programů pro vybavení ložnic a čtyři řady boxspringových lůžek. Paleta je opravdu široká a uspokojí jak milovníky jednoduchého a čistého designu, tak i příznivce konzervativní a nadčasové klasiky. Obrázky berte jen jako ilustrativní, každá modelová řada ložnic má ještě mnoho dalších podob, ať už se jedná o lůžka, komody nebo šatní skříně.

Obývací pokoje

Skříně a šatny

Aktuálně nabízíme dvě modelové řady. Novinku - šatní systém AREA si můžete prohlédnout v novém studiu v New Living Center Praha,  MULTIFORMU pak ve studiu na Vinohradech. Oba systémy se vyznačují extrémní všestranností. Rozměry se upravují dle Vašich přání, u MULTIFORMY včetně zádových a bočních zkosení. MULTIFORMA jako dokonale univerzální skříňový systém umožňuje kombinaci se všemi programy hülsty a dokáže vyhovět téměř každému stylu interiéru.

my SUITE home

Boxspring

Řada my SUITE home je závazek splnit nejvyšší očekávání, pokud jde o luxusní komfort spánku. Design, funkce a kvalita jsou pro značku hülsta typické. Individuální kombinace boxů, matrací a krycích topperů Vám umožní složit si ideální postel s dokonalým pohodlím. Výjimečný design a velký výběr látek, lemování a čel Vám umožní vytvořit si svůj individuální ráj.

Obývací pokoje

Jídelny

Vybírejte a nenechte se prosím ničím omezovat. Výhoda značky hülsta spočívá také v tom, že počítáme se všemi variantami. Navazuje Vaše jídelna na obývací pokoj? Žádný problém! Všechny řady jídelen vycházejí z designu obývacích pokojů, takže vše krásně a harmonicky sjednotíte. Nejen stejnými materiály a také jednotným vizuálním projevem.

Pracovny

Pracovny

Ať už si vyčleníte pracovní prostor v rámci obývacího pokoje, nebo mu poskytnete samostatnou místnost, stále máte spoustu možností. A v žádném případě se nemůžete zmýlit. Pracovní prostor v rámci obývací sestavy může působit tak nenápadně, že si ho vlastně ani nevšimnete. A pokud se vydáte cestou samostatné místnosti, vytvoříte si opravdový pracovnu Vašich snů.

Obývací pokoje

Předsíně

hülsta se podrobně zabývá i problematikou předsíní, chodeb a vstupních hal. Nabízí bohatý sortiment nábytku do těchto prostor. Design předsíňového nábytku je shodný s designem nábytku do obývacích pokojů, jídelen nebo domácích pracoven a není tedy problém zařídit tyto většinou propojené prostory v jednom stylu či materiálu.

Home Style - Hülsta Studio

INDIVIDUALITA JE K NEZAPLACENÍ, my Vám pro ni necháme dostatek prostoru!

Obývací pokoje

Ložnice

Sedací soupravy

Boxspring

Skříně a šatny

Jídelny

Koupelny

Dětské pokoje

Pracovny

Předsíně