VÝROBCI

Obývací pokoje

Hülsta

Přední německý výrobce bytového nábytku, firma hülsta již 77 let udává trendy v oblasti bydlení. Díky své široké nabídce uspokojí jak vyznavače posledních trendů, tak i konzervativní obdivovatele klasického designu. Její největší síla je v nadčasovosti vyráběných nábytkových programů, vysoké kvalitě nábytku a dokonalému zpracování každého detailu. Všechny programy firmy hülsta jsou stavebnicové a tak lze nábytkové sestavy a kombinace vybírat naprosto individuálně podle potřeb jednotlivých zákazníků. 

now! by hülsta

now! by hülsta

Modelové řady now! by hülsta oslavily loni 20 let od doby, kdy první z nich spatřila světlo světa. A od začátku mají ohromný úspěch. Jejich filozofie je jednoduchá. Zachovat kvalitu zakázkově vyráběných modelů za zajímavější cenu a v kratším termínu dodání. Řady now! by hülsta jsou vyráběny sériově, což znamená, že máte na výběr z méně dílků stavebnice a prvky se nedají dále upravovat, ale i přesto jsou připraveny plnit Vaše sny. Ostatně přesvědčte se sami! Nyní ve zvýhodněných výročních nabídkách.

Obývací pokoje

KOINOR

KOINOR - SOFAS FOR FRIENDS neboli "pohovky pro přátele". Společnost KOINOR byla založena Horstem Müllerem již před více než šedesáti lety. Inspirací pro jméno se stal slavný diamant Koh-i-noor. A právě kvalita a jedinečnost diamantů je od počátku měřítkem pro kvalitu a jedinečnost sedacích souprav s logem KOINOR. Za více než 60. let se mnohé změnilo, ale pověstná kvalita, řemeslné zpracování a zajímavý funkční design zůstávají stále na prvním místě. KOINOR - SOFAS FOR FRIENDS

Franz Fertig

FRANZ FERTIG - Franz Anton Fertig založil ve městě Buchen v roce 1750 firmu se zaměřením na sedlářství a vytvořil tak rodinnou tradici moderního čalounického řemesla. Již přes 260 let firma dál uchovává jeho řemeslné dědictví v oblasti truhlářství, šití a čalounictví. Čalouněný nábytek od firmy Franz Fertig není jen k sezení, ale harmonicky slučuje funkci sezení, relaxování a spaní.

Home Style - Hülsta Studio

INDIVIDUALITA JE K NEZAPLACENÍ, my Vám pro ni necháme dostatek prostoru!

Obývací pokoje

Ložnice

Sedací soupravy

Boxspring

Skříně a šatny

Jídelny

Koupelny

Dětské pokoje

Pracovny

Předsíně