Sedací soupravy
Sedací soupravy

Sedací soupravy

Aktuálně zastupujeme tři Německé výrobce sedacích souprav. KOINOR, ROLF BENZ se sérií freistil a FRANZ FERTIG. KOINOR je světovým pojmem v oblasti sedacích souprav nejvyšší kvality. O „freistil“ říkáme, že je nekonvenční, pro mladě smýšlející zákazníky, kteří čerpají právě z prémiového segmentu „Young Living“. FRANZ FERTIG je pak čistá multifunkčnost a univerzálnost, všechny modely jsou určeny i pro příležitostné spaní.

Obývací pokoje

KOINOR

KOINOR - SOFAS FOR FRIENDS neboli "pohovky pro přátele". Společnost KOINOR byla založena Horstem Müllerem již před více než šedesáti lety. Inspirací pro jméno se stal slavný diamant Koh-i-noor. A právě kvalita a jedinečnost diamantů je od počátku měřítkem pro kvalitu a jedinečnost sedacích souprav s logem KOINOR. Za více než 60. let se mnohé změnilo, ale pověstná kvalita, řemeslné zpracování a zajímavý funkční design zůstávají stále na prvním místě. KOINOR - SOFAS FOR FRIENDS

freistil ROLF BENZ

freistil ROLF BENZ

ROLF BENZ je jedním z nejznámějších světových výrobců čalouněného nábytku, který loni oslavil 50. výročí svého založení. Před pěti lety se začala pod křídly této značky formovat zcela nová řada freistil, dodržující pověstnou kvalitu značky ROLF BENZ a přitom za příznivější ceny. Velmi rychle si získala přízeň zákazníků a nyní už nabízí patnáct modelových řad.

Obývací pokoje

FRANZ FERTIG

FRANZ FERTIG - Franz Anton Fertig založil ve městě Buchen v roce 1750 firmu se zaměřením na sedlářství a vytvořil tak rodinnou tradici moderního čalounického řemesla. Již přes 260 let firma dál uchovává jeho řemeslné dědictví v oblasti truhlářství, šití a čalounictví. Čalouněný nábytek od firmy Franz Fertig není jen k sezení, ale harmonicky slučuje funkci sezení, relaxování a spaní.

Home Style - Hülsta Studio

INDIVIDUALITA JE K NEZAPLACENÍ, my Vám pro ni necháme dostatek prostoru!

Obývací pokoje

Ložnice

Sedací soupravy

Boxspring

Skříně a šatny

Jídelny

Dětské pokoje

Pracovny

Předsíně