OUTLET

OUTLET neboli odprodej je možnost, jak nakoupit produkty námi zastupovaných značek za nejlepší možnou cenu. Ve většině případů se jedná o vystavené zboží z expozice, které dodavatel nahrazuje novým modelem. Slevy v outletu dosahují až 50% z prodejní ceny. Pro Vaši lepší orientaci jsou rozděleny do jednotlivých kategorií.

Obývací pokoje

Obývací pokoje - OUTLET

Aktuálně nabízíme k odprodeji z expozice pět sestav nábytku hülsta pro obývací pokoje. Nakupujte nejvýhodněji, vše se slevou až 50%.

Ložnice   OUTLET

Ložnice a skříně - OUTLET

Aktuálně nabízíme k odprodeji ze showroomu nebo skladu následující ložnice hülsta. Nakupujte nejvýhodněji se slevou až 50%.

Obývací pokoje

Jídelny - OUTLET

Jídelna je místo, kde se celá rodina setkává, tak proč si nedopřát to nejlepší za skvělé ceny.

Sedací soupravy OUTLET

Sedací soupravy - OUTLET

Pohodlí, design, kvalita materiálů a zpracování. Dopřejte si relax v tom nejlepším z dílny předního německého výrobce sedací souprav, značky KOINOR za nejnižší možnou cenu.

Home Style - Hülsta Studio

INDIVIDUALITA JE K NEZAPLACENÍ, my Vám pro ni necháme dostatek prostoru!

Obývací pokoje

Ložnice

Sedací soupravy

Boxspring

Skříně a šatny

Jídelny

Koupelny

Dětské pokoje

Pracovny

Předsíně

MusC- bC=t umC-stDn na kaE>dC) strC!nce VaE!eho webu, na nC-E> chcete zaznamenC!vat nC!vE!tDvnC-ky pro cC-lenC- reklamy. Pokud chcete pokrC=t celC= web, umC-stDte kC3d do D C!sti, kterC! je pro celC= web spoleD nC!, napE. patiD ka strC!nek. NC!sledujC-cC- kC3d prosC-m vloE>te na kontaktnC- strC!nku.