Franz Fertig

FRANZ FERTIG - Franz Anton Fertig založil ve městě Buchen v roce 1750 firmu se zaměřením na sedlářství a vytvořil tak rodinnou tradici moderního čalounického řemesla. Již přes 260 let firma dál uchovává jeho řemeslné dědictví v oblasti truhlářství, šití a čalounictví. Čalouněný nábytek od firmy Franz Fertig není jen k sezení, ale harmonicky slučuje funkci sezení, relaxování a spaní.

Obývací pokoje

Rohové

Všechny modely sedacích souprav FRANZ FERTIG jsou vhodné i pro příležitostný spánek. Některé mají rozkládací mechanismus a některé se díky modulové stavbě jednoduše otočí a vznikne pohodlné lůžko pro dva. Za zmínku také stojí nastavitelné područky nebo zádové opěráky některých modelů.

Sofa

Sofa

Také u jednoduchých "sofa" je kladen důraz na víceúčelovost. I s těchto modelů je možné vytvořit prostorné lůžko pro dva nebo relaxační lehátko. Většina modelů má polohovatelné područky a záda, tak aby Vám nabídly co možná největší pohodlí a plně se přizpůsobily Vašim požadavkům.
Obývací pokoje

Křesla

Většina křesel vychází z řad sedacích souprav nebo sofa. A také některá křesla jednoduše proměníte na příležitostné lůžko. Mimo to zde najdete také zajímavé designové solitéry nebo polohovací relaxační křesla. Taburety už jsou jen doplňkem pro Vaše maximální pohodlí.

Home Style - Hülsta Studio

INDIVIDUALITA JE K NEZAPLACENÍ, my Vám pro ni necháme dostatek prostoru!

Obývací pokoje

Ložnice

Sedací soupravy

Boxspring

Skříně a šatny

Jídelny

Koupelny

Dětské pokoje

Pracovny

Předsíně