VÝROBCI

Obývací pokoje

Hülsta

Přední německý výrobce bytového nábytku, firma hülsta již 77 let udává trendy v oblasti bydlení. Díky své široké nabídce uspokojí jak vyznavače posledních trendů, tak i konzervativní obdivovatele klasického designu. Její největší síla je v nadčasovosti vyráběných nábytkových programů, vysoké kvalitě nábytku a dokonalému zpracování každého detailu. Všechny programy firmy hülsta jsou stavebnicové a tak lze nábytkové sestavy a kombinace vybírat naprosto individuálně podle potřeb jednotlivých zákazníků. 

now! by hülsta

now! by hülsta

Modelové řady now! by hülsta oslavily loni 20 let od doby, kdy první z nich spatřila světlo světa. A od začátku mají ohromný úspěch. Jejich filozofie je jednoduchá. Zachovat kvalitu zakázkově vyráběných modelů za zajímavější cenu a v kratším termínu dodání. Řady now! by hülsta jsou vyráběny sériově, což znamená, že máte na výběr z méně dílků stavebnice a prvky se nedají dále upravovat, ale i přesto jsou připraveny plnit Vaše sny. Ostatně přesvědčte se sami! Nyní ve zvýhodněných výročních nabídkách.

Obývací pokoje

KOINOR

KOINOR - SOFAS FOR FRIENDS neboli "pohovky pro přátele". Společnost KOINOR byla založena Horstem Müllerem již před více než šedesáti lety. Inspirací pro jméno se stal slavný diamant Koh-i-noor. A právě kvalita a jedinečnost diamantů je od počátku měřítkem pro kvalitu a jedinečnost sedacích souprav s logem KOINOR. Za více než 60. let se mnohé změnilo, ale pověstná kvalita, řemeslné zpracování a zajímavý funkční design zůstávají stále na prvním místě. KOINOR - SOFAS FOR FRIENDS

freistil ROLF BENZ

freistil ROLF BENZ

ROLF BENZ je jedním z nejznámějších světových výrobců čalouněného nábytku, který loni oslavil 50. výročí svého založení. Před čtyřmi lety se začala pod křídly této značky formovat zcela nová řada freistil, dodržující pověstnou kvalitu značky ROLF BENZ a přitom za příznivější ceny. Velmi rychle si získala oblibu u zákazníků a nyní už nabízí patnáct modelových řad. O „freistil“ říkáme že je nekonvenční, pro mladě smýšlející zákazníky, kteří mohou čerpat právě z prémiového segmentu „Young Living“. Při nákupu pohovky „freistil“ se nemusejí vzdávat své touhy po pohodě domova, dobrého bytí a originalitě. 

Obývací pokoje

Franz Fertig

FRANZ FERTIG - Franz Anton Fertig založil ve městě Buchen v roce 1750 firmu se zaměřením na sedlářství a vytvořil tak rodinnou tradici moderního čalounického řemesla. Již přes 260 let firma dál uchovává jeho řemeslné dědictví v oblasti truhlářství, šití a čalounictví. Čalouněný nábytek od firmy Franz Fertig není jen k sezení, ale harmonicky slučuje funkci sezení, relaxování a spaní.

Home Style - Hülsta Studio

INDIVIDUALITA JE K NEZAPLACENÍ, my Vám pro ni necháme dostatek prostoru!

Obývací pokoje

Ložnice

Sedací soupravy

Boxspring

Skříně a šatny

Jídelny

Dětské pokoje

Pracovny

Předsíně